تبلیغات
احیای سلامت مشهد - واكسن های « اپیدمی ساز» !
 
احیای سلامت مشهد
عقل سالم در بدن سالم است
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : رضا یزدی
نویسندگان
نظرسنجی
چند درصد از سخنان دكتر روازاده را قبول دارید ؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دوشنبه 23 بهمن 1391 :: نویسنده : رضا یزدی

بسم اللهّ  الرّحمن الرّحیم

الحمدللهّ  ربِّ العالمین و صلَّ اللّه  علی محمَّد و آله الطاهرین

 

 

سوء استفاده قدرتهای استعماری از علم پزشکی پدیده تازه ای نیست. حداقل یک قرن است که شرکتهای دارویی متعلق به سرمایه داران صهیونیسم با جان و مال مردم جهان بازی می کنند. گزارش ذیل تنها یکی از موارد افشاء شده و بیانگر این است که شرکتهای مافیایی حتی به مردم خود نیز رحم نمی کنند تا چه رسد به مردم جهان سوم و خصوصا شیعیان که با آنها دشمنی دیرینه دارند. و نشان می دهد که تولید و ترویج انواع واکسن و ترساندن مردم از عواقب خودداری از تزریق آن ها نه تنها جهت کسب درآمدهای کلان بلکه به منظور گسترش بیماری ها و کاهش جمعیت (در این خصوص در قسمت بعد بیشتر توضیح خواهم داد) از قدیم الایام در دستور کار شرکتهای چند ملیتی قرار گرفته است :

سال 1921 آمریكا پا به دورانی پر از رفاه و شكوفایی گذارده بود. جنگ بزرگ پایان گرفته، كارخانه‌ها راندمان كافی داشتند، صنعت اتومبیل سازی رونقی دوباره یافته بود و روز به روز بر تعداد میلیونرها افزوده می شد. مردم نیز از سلامتی كامل برخوردار و شادمان و خوشبخت بودند…مردم آمریكا چندان به زندگی خوش بین و امیدوار بودند كه صرفا معدود افرادی با بیماری دست و پنجه نرم می كردند. بنابراین، برای نخستین بار پس از ده ها سال، تخت های بیمارستان ها عملا خالی مانده بود. این وضعیت «انجمن نوپای پزشكی آمریكا» را كه چند سال پیشتر توسط «جان دی راكفلر» بنیان نهاده شده بود، به شدت نگران ساخت. چرا كه، رقم سود حاصل از فروش واكسن ها و داروها سیری نزولی پیش گرفته و درآمدها كاملا راكد مانده بود! بنابراین، تصمیم بر آن شد كه اپیدمی‌هایی دروغین به ویژه اپیدمی وبا «اختراع» و سود «مافیای دارویی» بدین شكل تامین گردد. اعضای «شركت پزشكی جكسون»، شعبه «انجمن پزشكی آمریكا» گرد هم آمدند و مصمم گردیدند به منظور «بهبود اوضاع» یك «اپیدمی» در شهر به راه اندازند و در این راستا اقدامات زیر را انجام دادند:

 -به كمیسیون بهداشت توصیه شد آغاز «اپیدمی وبا» را در شهر اعلام دارد (تحقیقات بعدی فاش ساخت هیچ نشانی از اپیدمی در شهر و منطقه مشاهده نشده بود )

 -روزی ویژه به واكسیناسیون اختصاص یافت، كه طی آن پزشكان به تمامی مدارس، كلینیك‌ها، ساختمان‌های دولتی و بیمارستان ها سرازیر شده، مردم را واكسینه كردند.

- تبلیغاتی گسترده به راه انداخته شد تا این موضوع به خوبی تفهیم گردد كه مایه كوبی تنها اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری به شمار می‌رود. و واكسینه كردن كلیه شهروندان یك «الزام» است.

- بیش از یك میلیون شهروند آمریكایی كه در سلامت كامل به سر می‌بردند، وحشت زده از «واكسیناسیون تحمیلی» استقبال كردند.

نتیجه :

ظرف هفته‌ها و ماه‌های آتی تمامی تخت‌های بیمارستان‌های منطقه از افرادی پر شد كه در پی این مایه‌كوبی گسترده به بیماری وبا مبتلا شده بودند. ده‌ها هزار تن بیمار گردیدند، هزاران تن جان باختند و بسیاری نیز تا آخر عمر خود معلول ماندند، در حالی كه میلیون‌ها دلار صرف این عملیات مافیایی گردید و روزنامه‌ها نیز به تحسین و تمجید و تبلیغ برای واكسن‌ها پرداخته، مدعی گردیدند در صورت عدم واكسیناسیون رقم قربانیان بسیار بیش از این می‌بود. معلوم گردید كه، واكسن‌ها حاوی ویروس زنده بوده، بیشتر تولید بیماری كرده بودند تا اجتناب از آن!

بیماری‌های پدید آمده از طریق این مایه‌كوبی سودی برابر با میلیاردها دلار به صندوق‌های شركت‌های دارویی وابسته به «راكفلر» سرازیر ساختند.

دكتر «ماتیاس رات»، دانشمند و پزشك آلمانی نیز در زمره افرادی قرار دارد كه تحقیقاتی بی‌شمار در این زمینه به عمل آورده‌اند. وی نیز اربابان قدرت را به نسل‌كشی و دیگر جنایات ممكن علیه بشریت كه در چهارچوب تجارت دارویی با بیماری‌ها انجام می‌پذیرند، متهم می‌سازد. او حتی در 14 ژوئن 2003 شكایتی در این زمینه تسلیم «دادگاه جزایی لاهه» كرده، این اربابان را مسبب «جرح و مرگ» میلیون‌ها تن در چهارچوب «تجارت با بیماری»، جنایات جنگی (جنگ میكروبی) و دیگر جنایات علیه بشریت، دانسته است. به گفته وی، شركت‌های دارویی برای ارتكاب جنایات خود مجریان و همدستان بی‌شماری را در بخش های علمی، پزشكی، سیاسی و رسانه های جمعی به كار می گیرند، در حالی كه دولت ها آلت دست لابیگران دارویی قرار دارند و طبق خواسته آنان عمل می كنند. این اربابان همچنین متهمند كه به منظور ایجاد وابستگی های مالی و دیگر وابستگی ها، و نیز رونق «تجارت» خود و ارتكاب جنایاتی دیگر، در غالب كشورهای جهان عامدانه به بخش های پزشكی و بهداشتی نفوذ می كنند. آنها علاوه بر این، نسل هایی از پزشكان را به وجود می آورند كه با انگیزه پر كردن كیسه های خود، با هرگونه درمان «طبیعی» كاملاً بیگانه‌اند و در واقع به نام «تجارت دارویی» به نمایندگان تجاری این اربابان تبدیل گردیده اند. آنها همچنین عامدانه به ایجاد بحران های بین المللی، از جمله جنگ های تهاجمی - و در نتیجه، استفاده انبوه از سلاح های كشتار جمعی میكروبی - اقدام ورزیده، با استفاده از تراژدی 11 سپتامبر بحرانی بین‌المللی به منظور توجیه جنگ تهاجمی خود پدید آورده اند. و در این راستا، حتی تحقیقات رسمی پیرامون رویدادهای واقعی و تاریخی 11 سپتامبر را مسدود ساخته اند.

دكتر «رات» در شمار شركت های دارویی متهم، از جمله شركت های دارویی «فایزر»، «مرك»، «گلاكسو اسمیت كلاین»،« نووارتیس»، «آمگن»، «آسترا زنكا»، «الی لیلی»، «روش»، «سانوفی آوانتیس»، «رلنتزا»، «نووا واكس» و یا «گایلید ساینستز» (كه دونالد رامسفلد، وزیر دفاع سابق آمریكا، سهامدار عمده آن است)، همچنین آزمایشگاه های «ابوت»، شركت های پتروشیمیك «اكسون موبیل»، «بریتیش پترولیوم»، «شورون» و گروه های مالی حامی آنها، مانند «راكفلر» (كه شركای ثروتمندی در این صنعت دارد كه از جمله آنها «روبرت مرداك»، غول رسانه ای و یا «جری اسپریر»، رئیس سابق بانك مركزی آمریكا هستند)، «راتشلید»، «جی پی مورگان چیس بانك»، كمیسیون سه جانبه و بسیاری از دیگر گروه های لابیگر، نهادهای مالی، سیاستمداران و نهادهای سیاسی ملی و بین المللی، اعضای ارتش، رسانه های جمعی و... را نام می برد. »

http://kayhannews.ir/890729/12.htm

منابع: رزیستون اوور، آلتر انفو، اون نوكش تو، موندیا لیزاسیون، ویكیپدیا، رو 89، پیپربلاگ، پاندمی - گریپ، مكانوپلیس، نیوسافت مارو، لوپوئن، فارماكریتیك 20 مینوت، الژری فوكوس، رات فاندیشن، اسكاندال موندیو، سیتی نت، مدلو، لوموند ،لوموند دیپلماتیك، سولیداریته - پروگره، و ...

 

منبع : وبلاگ طب و تهدید نرم

نوع مطلب : ممنوعات عمومی، نقد پزشكی غربی (طب جدید)، 
برچسب ها : واكسن، ضررهای واكسن، وبا، صهیونیست، مافیای دارو، شركت های دارویی، واكسن ممنوع،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 28 فروردین 1392 04:37 ب.ظ
با سلام
وبلاگ بسیار زیبا و مفیدی دارید
شما میتوانید از فروشگاه پی سی روم وسایل روز دنیا را خریداری کنید
ابتدا کالا را در درب منزل تحویل بگیرید سپس وجه آن را پرداخت کنید
گردنبند های زینتی - ساعت مچی - گیاه گوشت خوار - ادکلن ها - تیشرت با طرح های مختلف - هدفن - عینک - هندزفری - ویندوز - بازی - لوازم بهداشتی - شامپوی رفع سفیدی مو - دستگاه پیشرفته لیزری جهت رشد مو و هزاران محصول دیگر

: لینک توضیحات و خرید هندزفری تغییر صدا
http://shop.p30room.ir/product/view/30

: لینک توضیحات و خرید مو بر دائمی سان دپیل
http://shop.p30room.ir/product/view/394

: لینک توضیحات و خرید شامپو رفع سفیدی مو
http://shop.p30room.ir/product/view/297

: لینک توضیحات و خرید پکیج کامل شانه لیزری پاور گرو
http://shop.p30room.ir/product/view/327

و هزاران محصول دیگر

همینک سفارش خود را ثبت کنید
http://shop.p30room.ir

با تشکر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.